Co założyć na randkę? Jak się ubrać na randkę?

Co założyć na randkę?

Ratunku! Randka! Czyli nasz poradnik na temat:

Jak się ubrać na randkę?

Wybór stylizacji na randkę nie jest wcale taki prosty! Na randce zazwyczaj chcemy zaprezentować się z jak najlepszej strony – również w kwestii wyglądu, dlatego zależy nam, by dobrać strój tak, by nie tylko czuć się wygodnie, ale również (a może przede wszystkim) wyglądać oszołamiająco. Nie dziwi więc fakt, że wiele kobiet  przygotowując się do wyjścia staje przed szafą z tradycyjnym „nie mam się w co ubrać!” na ustach.

Co wybrać – spodnie czy sukienka – to kolejny ważny dylemat. Każda z tych opcji ma swoje wady i zalety – spróbujemy znaleźć sposób na idealną randkową stylizację!

1. Spodnie na randkę.

Spodnie – pozwalają czuć się swobodnie i wygodnie. Jeśli właśnie na tym zależy Ci najbardziej – na pewno powinnaś na randkę wybrać jeansy lub innego rodzaju spodnie. Warto zwrócić uwagę na znalezienie kompromisu pomiędzy komfortem i swobodą a seksownym wyglądem. Opięte jeansy, pół-eleganckie spodnie lub czarne spodnie wykonane z imitacji skóry na pewno zdadzą egzamin.

Zwróć uwagę na dobranie odpowiedniej, kontrastującej góry – czerwona, zmysłowa bluzka na pewno będzie dobrym wyjściem!

2. Sukienka na randkę.

Sukienka – w zależności od Twojego nastroju , pory dnia i miejsca, w które się udajecie wybierz sukienkę seksowną, lub delikatną i dziewczęcą. Najważniejsze, by jej krój i kolor podkreślał Twoje walory. Nie musi być to przecież klasyczna mała czarna – warto poeksperymentować zarówno z kolorami jak i fasonem. Sukienki z falbanami, z lekkich lejących materiałów lub w kwiatowe wzory dodadzą Ci lekkości i sprawią, że będziesz wyglądała świeżo i dziewczęco, ale są odpowiedniejsze raczej na spotkania popołudniowe niż wieczorne.

 

Więcej randkowych kreacji znajdziesz tutaj.

http://styliamoda.pl/tuniki/4097-tunika-siateczka-8172.html

http://styliamoda.pl/sukienki-damskie/4143-sukienka-pantera-8473.html

http://styliamoda.pl/home/3246-letnia-sukienka-z-falbanami.html

http://styliamoda.pl/home/3227-eleganckie-spodnie.html

http://styliamoda.pl/spodnie-damskie/4038-kolorowe-spodnie-damskie-1049.html

http://styliamoda.pl/bluzki/4078-bluzka-falisty-dekolt-8124.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *